П’ятикласники пройшли фотоквест гімназією

У гімназії для учнів 5 класів організували насичений фотоквест «Star Time». Із чотирьох класів сформували 8 команд. Учасники мали відвідати 10 станцій, на кожній виконати завдання, отримати зірочки та зробити фотографію.
На п’ятикласників очікували різноманітні завдання. Учні мали приготувати печиво в їдальні, порахувати гроші в бухгалтерії, створити креативні поробки із лего, скласти пазли на комп’ютері, відгадати назви фільмів, знайти інформацію в книгах у бібліотеці, об’єднати відомі місця світу із назвами країн, виконати рухливі завдання в спортзалі, станцювати за кількома різними мелодіями та заспівати караоке. Квест був динамічний та пізнавальний. Діти провели цей час весело та цікаво.
За підсумками змагань звання «Найкмітливіші» вибороли учні 5-А класу, «Найталановитіші» – учні 5-Б класу, перемогу в номінації «Найвправніші» – учні 5-В класу, «Найспритніші» – учні 5-К класу.