Другокласники пізнавали агровідпочинок

Учні других класів гімназії відвідали агрокомплекс «Маяк» в с. Піщане Золотоніського району. Екскурсія виявилася дуже пізнавальною, адже діти дізналися про існування на фермах пологових залів, «дитячих садочків» для теляток, «молодшої школи» для них же. Гімназисти із задоволенням пестили теляток-немовляток, вираховували по записах на бірках дні від народження, рахували бичків і теличок. Все чисто, автоматизовано, механізовано, різні види тракторів.
«Величезна цистерна молока – це щось неймовірне! А як цікаво було побачити на власні очі сам процес автоматичного доїння корівок під музичний супровід, посмакувати свіже молоко та солодкий сирочок! А якщо до цього всього долучити ще й катання з вітерцем на квадроциклах і barrel-train, розваги з тюками сіна, перетягування каната, стрибки в мішках, катання на квадроциклах і біганину на кукурудзяному полі в пошуках загадок, смачний обід в ресторані “Старий маяк”, чудову сонячну погоду золотої осені й гарний настрій, приємних душі людей – то й вийде СУПЕР-ДЕНЬ! Бажаємо всім такого змістовного й цікавого відпочинку», – ділиться враженнями від поїздки вчитель 2-В класу Людмила Грипішина.