Дзвіночки у кожного першокласника, ляльки-велетні та запальні танці: так відсвяткували початок навчання в гімназії

Навчальний рік в гімназії розпочався 3 вересня. Святкову лінійку організували для учнів перших, десятих та одинадцятих класів. Решта учнів прийшли одразу на перший патріотичний урок.
На лінійці привітали першокласників, які цього року починають навчатися у шести класах гімназії: за проектами Нової української школи, «Інтелект України» та «На крилах успіху». Для маленьких гімназистів влаштували справжнє свято. З ними танцювали, веселилися та фотографувалися ляльки-велетні – два величезні ведмеді. Такий подарунок дітям зробив депутат Черкаської міської ради Ігор Кривошеєв. Також традиційно старшокласники вручили першкокласникам подарунки – речі, які знадобляться їм під час навчання. Серед цьогорічних новинок – кожен учень першого класу отримав маленький дзвіночок. І всі гуртом першачки дали спільний перший дзвоник. Яскравості заходу надав також салют зі срібних блискіток.