Risunok2_500x699

Затока Наталія Павлівна

Дата народження 29 березня 1981 р.
Освіта: вища, Черкаський державний університет ім. Б.Хмельницького, спеціальність «Мова та література(російська)», кваліфікація – філолог, вчитель французької мови.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії.
Педагогічне кредо: Ви ховати Людину, здатну створити своє особисте життя. Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.
Девіз: Любіть роботу, яку ви виконуєте, і тоді жодного дня у вас не буде робочого
Здобутки:
• з 2006 по 2011 переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з французької мови
• 2007 участь в Інтернет-проекті «Вчитель-новатор»:Проект «Французька література»
• 2009 рік :учасник міжнародного конкурсу «Сучасний урок.Іноваційні технології навчання та виховання»(нагороджена дипломом); лауреат XVIвиставки «Зернини досвіду»(нагороджена сертифікатом)
• 2010р – лауреат виставки «Освіта Черкащини – 2010» (нагороджена сертифікатом)
• 2011р. –керівник творчої групи вчителів французької мови м.Черкаси та випуск методичного посібника «Французька пісня як засіб формування лінгвокраїнознавчої компетенції»
• Друковані роботи:
Програма елективного курсу «Французи і ми»// Директор школи, №24.–червень 2010р.
Олімпіадні завдання з французької мови: Аудіювання.Читання.– Обласна творча група вчителів французької мови.– Черкаси,2011