larisa_500x756

Кисільова Лариса Вікторівна

Учитель фізики та астрономії, голова методичної ради гімназії
Закінчила Дніпропетровський державний університет у 1991 році. Працює в Черкаський гімназії №9 з 1991року. Учитель-методист, учитель вищої категорії.
Педагогічне кредо:
Компетентного учня може підготувати тільки компетентний вчитель.
Проблема, над якою працює вчитель: «Формування інформаційно-комунікативної компетентності учня засобами фізичної освіти».
Розробила та впровадила в навчання елективні курси: «Цікава фізика в 5-6 класах», «Фізика людини», «Фізика землі».
Є переможцем III та V Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій у номінації «Інновації в організації навчально-виховного процесу в дошкільному, загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах», має звання лауреата премії імені народного вчителя О.А. Захаренка, нагородженa Почесною грамотою Міністерства освіти України та грамотами міського та обласного департаментів освіти.
Є переможцем Всеукраїнського конкурсу педагогічних робіт «Здорова планета-здоровий ти».
Широко використовує сучасні інноваційні технології викладання фізики, серед яких пальму першості віддає продуктивній технології, що найбільше сприяє активізації навчально-пізнавальної діяльності, розвитку логічного, критичного та творчого мислення учнів. За роки роботи в гімназії підготувала більш ніж 30 призерів міських та обласних олімпіад.
Використовує випереджаюче навчання, методику подання матеріалу великими блоками, працює за власним підручником «Фізика блоками».
Має друковані роботи: «Економічна освіта школярів на уроках фізики», «Методи, які ми обираємо», «Як зробити знання міцними», «Продуктивна технологія на уроках фізики», «Фізика блоками». Є автором посібників «Цікава фізика в 5-6 класах», «Фізика людини», «Фізика землі».