Пара Арсеній Коваль та Дар’я Подшибякіна здобули 12 перемог на танцювальних змаганнях

Кадет 3-Б класу Арсеній Коваль та паняночка 4-А класу Дар’я Подшибякіна професійно займаються бальними танцями та беруть участь у різноманітних змаганнях. За неповні 2 роки заняття спортивними бальними танцями пара взяла участь і стала призером 19 танцювальних турнірів всеукраїнського та міжнародного рівнів, отримала 12 перших місць, має кубки та дипломи.
Закінчення 2017 року окреслилось перемогами у категоріях «Ювенали 1Н» та «Ювенали 1Е» у відбіркових змаганнях Відкритого чемпіонату Черкаської області на чемпіонат України СГОСТУ зі спортивних бальних танців. 2018 рік розпочався перемогою у Міжнародному танцювальному фестивалі «Київський вальс» у категорії «Ювенали 1Е» у загальному заліку та перемогою у європейській програмі. У березні пара взяла участь у чемпіонаті України зі спортивних бальних танців.