Старшокласники гімназії на проекті «EXIT tour» говорили про булінг та на інші підліткові теми

Проект «EXIT Tour» для учнівської молоді відбувся в гімназії. Учні 9 та 10 класів стали його учасниками та розглянули важливі питання під час 4 тематичних лекцій. Лектори-волонтери із США у цікавій та доступній формі говорили на складні для підлітків теми. Організувала такі зустрічі просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2.». Такі проекти вже відбулися в Києві, Львові, Рівному. У Черкасах гімназія стала першим навчальним закладом, куди завітали учасники проекту «EXIT Tour».
Розмова на тему «Булінг у школі: як помітити і як відреагувати?» допомогла учням зрозуміти, як виглядає залякування у школах на конкретних життєвих прикладах та як вони повинні реагувати на подібні ситуації. Лекція «Хто я? Класифікація типу особистості та стилі вирішення конфліктів» розкрила для учнів можливості визначити, до якого типу особистості вони належать і як це впливає на їх взаємодію з іншими людьми, а також яким чином і коли краще вирішувати конфлікти. Під час лекції «Мозок підлітка: як це працює?» старшокласники дізналися про сильні та слабкі сторони їх мозку на певному етапі розвитку, а також про те, як максимально використовувати свій потенціал. Також учні стали учасниками «EXIT Tour Road Trip» і насолоджувалися виступом гурту Happi.
«Діти дуже відкриті, щирі, дружні, легко починають виконувати будь-яке прохання», – діляться враженнями організатори.