30221368_817914801726396_3842035536910876672_o

Делегація з Італії відвідала гімназію

Делегація італійської асоціації АВС, що займається допомогою категорійним дітям, відвідала гімназію. Гості з Італії вивчали український досвід та особливості функціонування освітньої галузі. В гімназії вони відвідали кадетів та панянок, ознайомилися з впровадженням інноваційних технологій у класах фізики, хімії та історії. Особливо вразили гостей досягнення гімназистів у вивченні предмету «Робототехніка»: учні продемонстрували власноруч сконструйовані та запрограмовані роботи. Окремо італійці ознайомилися зі здійсненням роботи щодо психологічного супроводу учнів гімназії. Представники асоціації АВС висловили захоплення успіхами освітян Черкащини та зазначили, що у наших країн є значний потенціал для поглиблення співпраці.