Семінар для педагогів-організаторів шкіл міста провели в гімназії

Міський семінар педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів провели на базі гімназії. Участь взяли представники всіх шкіл міста. Говорили на тему «Черкаська гімназія № 9 як осередок становлення успішного українця». На учасників чекала насичена та цікава програма семінару.
Директор гімназії Ірина Топчій ознайомила педагогів-організаторів із експериментами, в яких бере участь навчальний заклад, розповіла про його особливості та новинки, провела екскурсію гімназієї. Про інноваційні підходи у виховній роботі розповів заступник директора Анатолій Крат. Практичний аспект виховного процесу представили вчителі історії Ірина Завіновська та Андрій Стецюк, які розповіли про формування національно-патріотичної свідомості учнів, учитель фізичної культури Наталія Гулюкіна, яка розкрила особливості формування культури здоров’я учнів. Про виховні проекти, які запроваджені в гімназії, розповіли учні 9-Б класу та вчитель Світлана Полозенко. Учасники семінару мали можливість відвідати майстер-клас вчителя Валентини Цимбрили та створити великодню прикрасу. Зіграли педагоги-організатори і в розважальну інтерактивну гру «Де логіка?», яку провели Анна Савенко та Леся Кононенко. Наостанок учні гімназії представили для гостей музичне вітання: пісні дарували учасники вокального ансамблю “Перлина Freedom”, керівник – Наталія Комарова та кадети 4-Г класу, вчитель Тетяна Берко, хореографічні композиції представляли паняночки та кадети 3 та 4 класів, готувала їхні виступи хореограф Ольга Дунаєвська.