7-Б навчався виготовляти обереги

Учні кадетського 7-Б класу гімназії разом із класним керівником Валентиною Цимбрилою стали учасниками майстер-класу у Краєзнавчому музеї. Вони виготовляли обереги. Захід провели в рамках класного виховного проекту про традиції та спадщину предків.
Співробітники музею спочатку розповіли про камені та скам’янілості, із загадками та демонстраціями, а потім провели сам майстер-клас. Використовуючи стародавні технології, діти власноруч виготовили підвіски-обереги, які кожен залишив собі на пам’ять як сувенір. Потім була захоплива фотосесія з стародавніми атрибутами та своїми поробками, і на останок – подарунок на згадку.
Гімназистам дуже сподобалося, вони вже планують завітати на інший майстер-клас – із виготовлення прикрас із дроту.