Дар’я Самбур представила «Числа Фібоначчі» на математичній конференції

ІІ науково-практична математична учнівська конференція «Чарівний світ математичних сталих» днями відбулася в Черкасах. Приймала захід спеціалізована школа № 28. Участь у конференції взяла учениця 9-А класу гімназії Дар’я Самбур разом із учителем математики Катериною Волковою. Дар’я представила доповідь та презентацію на тему «Числа Фібоначчі». Загалом на конференції учні представили 19 дослідницьких робіт з математики. Також учасники мали можливість взяти участь у математичному квесті «Фантастичне число «Пі», дізнатися про 3-Д проектування від кандидата технічних наук, доцента, зав. Кафедрою машинобудування ЧДТУ Максима Рудя та прослухати виступ доктора педагогічних наук, професора ЧНУ Ніни Тарасенкової на тему «Важливість математичних сталих у розвитку науки і техніки».