Рятувальники навчали гімназистів правил безпеки

Співробітники Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області з профілактичною програмою завітали до гімназії. Запросили їх учні 4-А класу, щоб побачити на власні очі та поспілкуватися зі сміливими та дужими рятувальниками. Гості розповіли гімназистам, чим вони займаються та продемонстрували спорядження, за допомогою якого рятують людей та гасять пожежі в місті Черкаси. Нагадали рятувальники дітям і основні правила безпеки, наголосили на безпечному користуванні електричними та газовими приладами, а також під час користування сірниками та запальничками. Дехто з учасників спробував себе у ролі рятувальника: приміряв бойовий одяг, спробував розрізати метал за допомогою гідравлічних ножиць.
Після такої зустрічі хлопці 4-А класу пройшли цікавий квест, присвячений найважливішим для життя професіям (поліцейським, рятівникам, медикам ). Вони розгадували загадки та шукали літери по всій школі, щоб дізнатися, де чекає на них винагорода у вигляді солодкого та смачного торту.