Вища банківська школа у Вроцлаві запрошує випускників на навчання та пропонує співпрацю гімназії

Представники Вищої банківської школи зустрілися із випускниками гімназії. Координатор ВСБ Роман Хижняк та уповноважений ректора з міжнародної співпраці навчального закладу Олександр Шаров розповіли гімназистам про переваги навчання у Вищій банківській школі Вроцлава. Навчальний заклад входить у п’ятірку кращих вишів, має 20 років освітнього досвіду, зручні умови вступу, в оплаті українські абітурієнти прирівняні до польських. Серед особливостей вишу: навчання польською та англійською мовами, можливість суміщати навчання і роботу, розвиток насамперед практичних навичок, європейський диплом, 12 освітніх напрямків та 43 спеціальності. Для всіх нових іноземних студентів Університет ВСБ організовує мовно-адаптаційний курс, протягом якого студенти не лише вивчать граматику і лексику польської мови, а й познайомляться з містом, вузом і проведуть час з користю.
«Представники Вищої банківської школи також розглядають можливість співпраці із гімназією на постійній основі, укладання договору про партнерство. Це дозволить організовувати мовні факультативи, обмін учнями, участь у семінарах та багато іншого», – зазначає координатор Роман Хижняк.