З піснями та кашею – так закривали цьогорічну мовну школу

Понад сто гімназистів протягом трьох тижнів удосконалювали свої знання з англійської та французької мови в літній мовній школі гімназії. Останній тиждень в рамках проекту GoCamp з учнями працювали волонтери із Канади Рей та Джин Ріверси. Учасники літньої школи проходили квести, співали пісні, проводили заняття на свіжому повітрі, грали в ігри та багато іншого. Кожен учасник школи отримав сертифікат. Вручали ці сертифікати та власні відзнаки волонтери із Канади.
Церемонію закриття провели нестандартно та в неформальній обстановці. Секція туризму гімназії приготувала для учасників мовної школи кашу. Учасники ж школи відпочивали на свіжому повітрі, співали пісні іноземною мовою під акомпанемент Рея Ріверса та просто розважалися.