Підтримайте команди гімназії на всеукраїнському чемпіонаті робототехніки Лего

11-12 березня в Києві відбудеться масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки – Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи». Більше тисячі дітей з усієї України візьмуть участь у Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнському фестивалі FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років). Гімназію та Черкащину представлятимуть команди «Kiborgs.UA» та «Oops!».
Усіх, хто буде цими вихідними в столиці, запрошуємо підтримати команди, завітавши до Українського дому в центрі Києва за адресою Хрещатик, 2. Уболівати за гімназистів можна буде й в онлайн режимі – будуть транслюватися Церемонії Відкриття/Закриття та Гра Роботів за цими посиланнями:

11 березня:

12 березня: