Директор зоопарку Євген Ван зустрівся з гімназистами

В гімназії відбулася зустріч учасників гімназійної команди FIRST LEGO LEAGUE із директором Черкаського зоопарку Євгеном Ваном. Зараз діти із тренерами працюють над обранням теми проекту, який захищатимуть під час змагань. Оскільки цьогорічна тема роботи «Пліч-о-пліч з тваринами», то директор зоопарку допомагав розібратися із необхідністю та можливістю впровадження тих чи інших ініціатив.
Діти пропонували чимало цікавих тем: і захист слонів та носорогів, і захист від комарів, змій, отримання першої допомоги в джунглях, чіпування безпритульних тварин та багато іншого. Євген Ван розповів про особливості життя тих чи інших тварин та їх взаємодію із людьми.
«Усі проекти, запропоновані дітьми, цікаві, проте вони думають насамперед про захист людини від тварини або як краще використати тварину, а варто почати думати інакше: як бути партнерами із тваринами та захистити їх. Адже на сьогодні статистика зовсім невтішна, кількість тварин зменшується з кожним роком», – зазначив Євген Леонідович.

IMG_2231_1006x671

IMG_2228_1006x671