Учасники читацького клубу обговорили книгу «35 кіло надії»

В гімназії відбулося перше засідання читацького клубу «СЛОВОлюб». Його натхненницею та організатором стала вчитель Світлана Полозенко. Цього разу до обговорення пропонувалася книга «35 кіло надії», авторка якої Анна Гавальда. Учні 8-Б класу та випускниця гімназії Олеся Медуха стали учасниками першого засідання. Вони напередодні прочитали цю книгу та ділилися враженнями від неї. Дівчата зазначили, що твір їм дуже сподобався, оскільки головний герой – їхнього віку, тому його проблеми близькі та зрозумілі й їм. Хоча в процесі обговорення відзначили, що книгу варто прочитати не лише підліткам, але й батькам та вчителям, оскільки проблеми, порушені в «35 кіло надії», актуальні для багатьох.
Підсумком зустрічі стала пам’ятка для учнів, батьків та вчителів як результат обговорення книги Анни Гавальді. Зокрема учаники читацького клубу визначили такі пункти для батьків:
1. Непорозуміння між вами не мають впливати на дітей.
2. Ваша дитина – це не ваша точна копія. Змиріться з цим.
3. Не намагайтеся реалізувати у своїй дитині себе.
4. Прислухайтеся до бажань дитини, не дозволяйте собі тиснути на її вибір.
5. Не нав’язуйте свого бачення світу.
6. Не чекайте від дитини занадто багато.
Подібні висновки підготують і для учнів та вчителів.
Читацький клуб продовжує свою роботу. Про дату наступного засідання та книгу для обговорення повідомимо згодом.

img_2059_1004x669

img_2052_1004x669