Учні четвертих класів дізналися таємниці створення ялинкових прикрас

Напередодні Дня Святого Миколая учні 4-А та 4-Г класів відвідали столицю України – Київ, де побачили головну ялинку країни та мали можливість здійснити невеличку екскурсію центром міста.
Згодом діти потрапили до справжньої казки з ельфами, новорічними прикрасами, іграшковими ялинками та безліччю вогників – Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас під Києвом. Діти слідкували за процесом виготовлення кульок, відвідали музей, де представлені ялинкові прикраси з усього світу – досягнення найкращих фабрик світу, старовинні українські і сучасні, а також побачили унікальну колекцію «Санта Ермітаж» – ексклюзивну серію репродукцій кращих світових художників на скляних ялинкових кулях. Також гімназисти придбали новорічні іграшки із власними написами і привітаннями на них.