Кадети побували в музеї прикордонної служби в Оршанці

Доброю традицією для учнів гімназії стали відвідини Центрального музею Державної прикордонної служби України. До навчального центру прикордонників, що в Оршанці, вирушили й учні 3-Г класу.
З першої миті перебування у навчальному центрі учнів на чолі з класним керівником Тетяною Берко супроводжував учасник АТО, майор – А.О. Красноштан. Він розповів про устаткування, яке розташоване на пунктах контрольного пропуску і в мирний час дозволяє тримати кордон «на замку». Але коли сусіди виявляють агресію, прикордонники беруть до рук свою першу й основну – справжню зброю.
Відвідавши музей Державної прикордонної служби України, учнів вразило, з якою любов’ю створено експозицію з історії прикордонників від сивої давнини і з якою материнською любов`ю розповідала екскурсовод музею – Т.В.Наталевич про прикордонників, які загинули в АТО. Особлива увага була прикута до біографії і речей генерал-майора Ігоря Момота, який очолював заклад до своєї загибелі на Сході, його ім`я присвоєно Навчальному центру.
Щиро вдячні співробітникам Навчального центру за цікаву екскурсію і теплий прийом!