Першокласники зустрілися з представником благодійного фонду «Сила Доброти»

Учні 1-В класу зустрілися з представником Черкаського обласного благодійного фонду «Сила Доброти» Людмилою Свистун. Малеча із захопленням слухала про діяльність фонду, команду волонтерів, які проводять різноманітні акції на підтримку воїнів АТО та їх сімей, допомагають дітям загиблих воїнів АТО. Учні переглядали фотознімки, де патріоти та волонтери фонду об’їздили майже всю передову Луганської та Донецької області, допомогли дітям-сиротам та провели безліч благодійних акцій.
Діти переконалися, що об’єднавши зусилля абсолютно різних людей для допомоги тим, хто її потребує найбільше, ми зможемо побачити всю силу доброти, яка змінить світ. Наприкінці зустрічі діти отримали подаруночки, так Людмила Валеріївна розвивала в учнів бажання безкорисливо робити добро.
Зустріч із представником благодійної організації є другим кроком реалізації навчально-виховного проекту «Людина починається з добра».