Учнів учили користуватися Конституцією

Нестандартний урок з правознавства організували для учнів 10-Б класу гімназії. Керівник громадської організації «Академія стратегічних досліджень» Сергій Пасічник провів лекцію на тему «Конституція». Такі уроки – частина всеукраїнського проекту академії, в Черкасах відвідати їх зможуть учні 5 шкіл.
Діти почули про демократію та популізм, дізналися про права та обов’язки людини і громадянина, історію походження Коснтитуції та яка необхідність і потреба для країни в Основному Законі, переглянули і відеоролик на цю тему. Лектор наводив цікаві приклади та історії з життя.
«Ми прагнемо донести до учнів та студентів – людей, що вже зовсім скоро формуватимуть громадянське суспільство – навіщо існує Коснтитуція та як вона працює. Важливо, щоб вони не лише знали про існування такого закону, але й вміли ним користуватися», – додає Сергій Пасічник.