Агентство ICEA висловлює подяку гімназії за виховання активних учнів

Минулої суботи на День міста учасники волонтерського проекту програми «Свідома освіта» провели акцію міжнародного флешмобу «Free Hugs». Вони обіймали перехожих та дарували їм радість. Перехожі з посмішками погоджувалися обіймати учнів та розпитували про значення такої акції. До участі в флешмобі приєдналися учні гімназії Лілія Юзвенко, Ваня Юзвенко та Яна Попудрібко.
Агентство ICEA висловлює щиру подяку керівництву гімназії за навчання та виховання активних учнів. Завдяки сумлінній роботі педагогів в України росте майбутнє покоління, яке змінить світ на краще.
Волонтери програми «Свідома освіта» хочуть започаткувати рух «Free Hugs» у Черкасах як традиційний захід. Учні планують проводити такі флешмоби кілька разів на рік.

_dsc0239_989x659

_dsc0317_989x659