Вчителі гімназії обговорили на педраді концепцію нової школи

Днями в гімназії відбулося засідання педагогічної ради закладу. Вчителі обговорили концепцію реформування середньої освіти, зміни в програмі початкової школи, затвердили плани роботи на навчальний рік.
«Світ сьогодні вимагає нового учня, сучасного вчителя і інших підходів до педагогічної роботи, – зазначила під час засідання директор гімназії Ірина Топчій. – Документи про реформування освіти вимагають від вчителя не просто змінити програми, але змінити своє ставлення та свідомість. Концепція середньої освіти змусить вчителя по-іншому готуватися до роботи, по-іншому налаштовувати учня на розуміння матеріалу. Адже нова школа ставить перед нами готувати нового учня, який вмітиме навчатися протягом всього життя, вмітиме ставити і досягати цілей, спілкуватиметься на рівних в багатокультурному середовищі, буде особистістю, патріотом, інноватором. І вже сьогодні вчителі повинні враховувати ці зміни в своїй роботі».
Концепцією визначено 10 ключових компетентностей нової школи:
– спілкування державною (і рідною) мовами,
– спілкування іноземними мовами,
– математична грамотність,
– компетентності в природничих науках і технологіях,
– інформаційно-цифрова компетентність,
– уміння навчатися впродовж життя,
– соціальні і громадянські компетентності,
– підприємливість,
– загальнокультурна грамотність,
– екологічна грамотність і здорове життя.

IMG_8529_783x522

IMG_8525_783x522