70 юних науковців займаються в літній школі «Сузір’я»

В гімназії триває робота літньої наукової школи «Сузір’я». Вона вже традиційно кілька років поспіль збирає на два тижні юних науковців гімназії. Цього року майже 70 учнів зголосилися взяти участь у проекті. Працюють гімназисти під керівництвом вчителів за 10 напрямками: інформатика, хімія, математика, українознавство, біологія, історія, туризм, мовно-літературний, технології та журналістика. Тема цьогорічних досліджень: «Барви пізнання людини». Триває навчання в літній школі із 1 до 14 червня.
Щодня першу половину юні науковці працюють в групах за обраними напрямками, другу половину дня заповнюють цікаві різноманітні заходи, корисні для загального розвитку. Зокрема гімназисти вже встигли взяти участь у міському квесті та розвагах до Дня захисту дітей, побувати на «Чілдренкінофесті», де переглянули й оцінили фільм «Альпійська казка Хайді», повчилися ораторській та акторській майстерності в талановитого черкаського поета Олексія Юріна, дізналися чимало наукових відкриттів на майстер-класі від BrainRun, зіграли в дебати та багато іншого.