Гімназисти відвідали «Місто професій»

Минулими вихідними учні 7-Б класу гімназії побували на святі «Місто професій» в парку Перемоги. Метою проекту є проведення профорієнтаційної роботи із дітьми. Учні при вході отримували паспорт, потім проходили майстер-класи від представників різних професій, працювали та заробляли гроші. В місті працювало близько 40 професійних майданчиків. Учні спробували себе в ролі рятувальника, медика, військового, пожежного тощо. За зароблені гроші учасники придбали морозиво.
«Гарний позитивний захід, дітки змогли ближче познайомитися із багатьма професіями та випробувати їх на собі. Найбільше дітям припала до душі професія рятувальника, адже вона і цікава, і дуже відповідальна, – розповідає вчитель гімназії Світлана Полозенко. – Також вони мали змогу відчути на собі весь тягар військового спорядження».