Учні 9-А демонстрували свої туристичні вміння на грі «Сокіл» («Джура»)

Гімназисти взяли участь у фіналі міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Всього змагалися 12 команд навчальних закладів міста. Гімназію представляв рій «Нестримні» у складі учнів 9-А класу: Ілля Левандовський, Владислав Возний, Віктор Рябоконь, Святослав Берлоус, Владислава Ліла, Ксенія Грищенко, Владислава Мороз, Катерина Маслош.
Приймав учасників табір «Дахнівська Січ». Там джури змагалися у таборуванні, долали туристичну смугу перешкод, змагалися у творчому впоряді, визначали кращих у творчо-мистецькій презентації («Ватра»), демонстрували підготовленість до надання першої допомоги (етап «Рятівник»). Рій «Нестримні» здобули друге місце у конкурсі на подолання туристичної смуги перешкод.