Begeza_500x497

Бегеза Людмила Євгенівна

Практичний психолог

Освіта: вчитель російської мови і літератури та практичний психолог

Звання: кандидат психологічних наук.

Що входить до кола обов’язків: Практичний психолог:

1. Бере участь у здійсненні освітньої, виховної роботи, спрямованої на забезпечення індивідуального розвитку учнів, збереження їх психічного здоров’я;
  2. Сприяє їх адаптації учнів до нових умов навчально-виховного процесу на кожному віковому етапі;
  3. Розробляє та впроваджує розвивальні, корекційні програми навчально-виховної діяльності з урахуванням індивідуальних, гендерних, вікових особливостей учнів.
  4. Сприяє вибору учнями професій з урахуванням їх ціннісних орієнтацій, здібностей і можливостей; здійснює превентивне виховання, первинну профілактику злочинності, алкоголізму і наркоманії, інших залежностей і шкідливих звичок серед підлітків.
  5. Проводить психологічну діагностику і психолого-педагогічну корекцію девіантної поведінки учнів.
  6. Формує психологічну культуру учнів, педагогів, батьків або осіб, які їх замінюють, консультує з питань психології, її практичного використання в організації навчально-виховного процесу.

«Для мене гімназія – це осередок яскравого життя; це творчий колектив педагогічних працівників, які своєю натхненною працею передають кожній дитині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю; це розумні діти, які вчаться, долаючи труднощі, здобувати успіх та радіти перемогам; це батьки, які серцем зігрівають шлях своїх дітей».