Учні дізнавалися про гендерні відносини в родині

Центр ґендерних досліджень Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького провів просвітницький захід для учнів старших класів гімназії № 9 ім. О. Луценка на тему «Шлюб та сім’я: основні поняття». В ході дискусії разом з учнями 8-В класу роз’яснили визначення понять «шлюб» та «сім’я», висвітлили історичні та сучасні форми шлюбу, розглянули та охарактеризували основні види, структуру та функції родини. Також обговорили проблеми ґендерних відносин в родинах з авторитарною структурою, означили ґендерні стереотипи щодо виховання дітей у неповних родинах. Завершив захід психологічний малюнок на тему «Ідеальна родина та моя родина». Малюнки є анонімними та будуть використані для написання навчально-методичного посібника «Ґендерні відносини: архетипи, стереотипи, ідентичність». Захід організували та провели: доцент кафедри філософії та релігієзнавства Шевченко З.В. та вчитель гімназії Наталія Захаричева-Убоженко.

DSCN7136-1