Заступник – Чумак Андрій Іванович

Заступник директора з навчально-виховної діяльності

За освітою – вчитель історії, викладає історію та правознавство.

Відповідає за діяльність професійної спільноти вчителів громадянської та історичної освіти, професійної спільноти вчителів мовно-літературної та мистецької галузі (іноземні мови)

Відповідальний за методичну роботу, атестацію педагогічних працівників, за охорону праці та безпеку життєдіяльності, веде статистична звітність гімназії, за предметні кафедри вчителів суспільствознавства, технічної та обслуговуючої праці.

Фіналіст Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2007» (м. Миколаїв) у номінації правознавство, лауреат обласної премії ім. О. А. Захаренка, нагороджений нагрудним знаком Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля  МНС України «За заслуги».

«Особливість Дев’ятої гімназії в тому, що вчитель завжди бачить в учнях краще, радить, а не критикує, допомагає, а не примушує, тим самим надихаючи дітей на успіх. Для мене кожен учень та учениця – багатогранна особистість, яка здатна щодня пізнавати нове і прагне до самовдосконалення».